Ekipa

Zdjęcie wymienionych osób i psa

Zarząd Fundacji Q

Agnieszka Wiciak - historyczka, psycholożka, niepowstrzymana energia i wielkie serducho. Działanie jest jej domeną. Wszędzie jej pełno. Koordynuje dział historyczny.

Kamil Prykowski - archiwista, sypie pomysłami w nieprzyzwoitym tempie. Mówi o sobie, że jest nieuleczalną Matką Teresą. Czuwa nad promocją i PR fundacji. Koordynuje dział społeczność / eventy.

Justyna Bułdys - psycholożka, coach (i jeszcze parę zawodów wykonuje). Siedzi i myśli. Czasem też działa. Zafascynowana ludźmi i procesami. Koordynuje dział poradnictwa.

Figa (zwana też Fidżi, Figafunią i Córeczką) - szefowa wszystkich szefów. Największa optymistka w zespole.

Wolontariuszki i wolontariusze

Współpracują z nami osoby, które wolontariacko wspierają nasze działania i realizują misję Fundacji Q podejmując różnorodne inicjatywy w ramach:

• klubu historycznego
  • zespołu PR