100 lecie Praw Wyborczych Kobiet

28-11-2018
Stare czarno białe zdjęcie, na którym kobiety wkładają swoje głosy do urny wyborczej, jednej z nich pomaga Pań z komisji wyborczej. Po prawej stronie zdjęcia widzimy kolejkę głosujących, gdzie na przemian są mężczyźni i kobiety.
28 listopada 1918 roku !!!! Polki otrzymały prawa wyborcze na równi z mężczyznami. Tego dnia Naczelnik Państwa Józef Piłsudski podpisał dekret o ordynacji wyborc (...)

Projekt Podróż

25-11-2018
Dwie całujące się dziewczyny, oparte są o dzwon leżący na ziemi, ubrane są w suknie ślubne.
Do naszego archiwum trafiły materiały z projektu "Podróż", chcielibyśmy podziękować serdecznie Lilianie Piskorskiej i Martynie Tokarskiej za przekazanie ich nam.Dobrze je wy (...)

I urodziny Fundacji Q

01-08-2018
miniaturka i-urodziny-fundacji-q